מה שמייחד אתכן כמעצבות זה שאתן רואות את הלקוח, פגשנו עוד שני אדריכלים שראו את הפתרונות שהם יכולים לתת לעיצוב הבית, פחות נתנו לנו תחושה שהם רואים אותנו...

 

 

מה שמייחד אתכן כמעצבות זה שאתן מקשיבות, ומאפשרות שיחה פתוחה ללא אגו,

 

 

מה שמייחד אתכן כמעצבות זה שאתן משלימות אחת את השנייה, וגם אם נפגשנו עם אחת מכן, השנייה יכולה לקחת את ה"מקל" ולהמשיך להוביל

ללא תחושה שצריך לחזור על מה שנאמר.

 

מה שמייחד אתכן כמעצבות זה שאתן יוצרות אפשרויות לפתרונות בבית שהם שיקוף אוטנטי של הרצונות שלנו.

 

 

מה שמייחד אתכן שאתן עם סבלנות ל"שיגעונות" הלקוח, יחד עם זאת אומרות ומביעות את עמדתכן המקצועית ומובילות לשם..

 

 

מה שמייחד אתכן כמעצבות זה שיש תחושה שאתן מחוברות ליצירה, אוהבות אותה.

 

 

מה שמייחד אתכן זה שהדיאלוג עם הקבלן גם הוא תוך כדי הקשבה, יחד עם אסרטיביות מקצועית.

 

 

מה שמייחד אתכן זוהי גמישות בזמנים לצרכיו של הלקוח.

 

 

אתן נותנות תחושה של משפחתיות ושותפות...

 

 

הצלחתם להוביל אותנו לשיפוץ בית, כלבבנו! תודה!

 

 

דלית וזאב

על "שתי מעצבות"

 

"כל מי שהתנסה בכך יכול לספר שההחלטה לצאת למסע של שיפוץ בבית, בעודנו גרים בו, אינה פשוטה כלל. גם אנחנו, רחלי – מנחת קבוצת הורים ע"פ שיטת אדלר, ויגאל - יועץ ניהולי מומחה במסעות ארגוניים, שני גמלאים צעירים אך "היפראקטיביים", שהבית הוא כיום מרכז הפעילות המקצועית שלהם, נוסף על המגורים, הורים לשני בוגרים שגם הם בבית מעת לעת – חווינו את אותן התלבטויות. ברעש הכרוך בשיפוץ ברור היה שנזדקק לשקט: גם פְּניוּת לחשוב, וגם שקט נפשי בעת הביצוע. היה לנו רציונל ברור ורעיון מסדר למה שנרצה להגיע אליו בתום השיפוצים, אך היה ברור לנו שהדרך הנכונה היא להסתייע במומחים שיידעו לתרגם נכון את הרצון שלנו לתוצר כה יפה כפי שזכינו לו וכך אכן עשינו – בחרנו במוּמחיוֹת. יעל ותמי, סטודיו 'שתי מעצבות', מגלמות עבורנו בדיוק את מה שחיפשנו ורצינו: ראייה אסתטית רחבה ויכולת לראות את התמונה הכוללת ואת הדרך להגיע אליה, רגישות ליופי ולקיים – מבלי שיפגע ברצון להתחדש ולחדש, מקצוענות - אך בלא לבטל את דעתו של הלקוח, קפדנות - אך בחן ובדרך נאותה, ירידה לפרטי הפרטים – בדיוק כפי שחשוב לנו. אין ספק כי החודשים שבילינו ביחד משלב התכנון ועד לסיום ביצוע, היו בשבילנו מסע משותף, חווייתי ומלמד, ובעיקר – נעים. האישיות הנעימה של תמי ויעל, השונות זו מזו, עם היכולת הרבה שלהן לשלב כישרון, ידיים ותכונות כדי להעמיד בפני הלקוח עוצמה תכנונית, אדריכלית וביצועית, הן נכס אמיתי. הרגשנו שאנחנו מנווטים ביחד את הספינה, באורך רוח ובסבלנות שאינם מקובלים במקומותינו. הן נותנות מקום, הערכה וכבוד זו לזו בעת העבודה המשותפת, ובוודאי גם ללקוח. במסעות – בחיים ובארגונים – צריך מפה וצריך מצפן. במקרה שלנו, השכלנו יחד לשרטט מפה ברורה, להסתייע במצפן בדמותן של תמי ויעל, ולסיים את המסע בהצלחה".

 

על השיפוץ:

 

"היום אנחנו מתבדחים ואומרים ש 'לפני השיפוץ גרנו בבית של הקבלן והיום אנחנו גרים בבית שלנו..'. ובאמת, מטרתו העיקרית של השיפוץ היא להרגיש נוח בבית בו אנחנו גרים כבר חמש עשרה שנים. הייתה לנו תחושה שמה שצריך להיות פתוח – סגור, ומה שצריך להיות סגור – פתוח, ובכך אנחנו לא מממשים למֵרב את הפוטנציאל של הבית. בחזית הבית, רצינו אור, אוויר ושקיפות - להכניס את הגינה לתוך הבית 'פנימה' ולראות את הבית 'מבחוץ'. לכן 'החלפנו קירות בחלונות'. בעורף הבית, הייתה חצר ללא שימוש, כשגדר-רשת מפרידה בינינו לבין החצר האחורית של השכן. לכן 'החלפנו גדר בחומה בנויה' ובכך יצרנו עוד פינות ישיבה וגן ירק ותבלין מאחור."

 

בהצלחה ולהשתמע,

http://www.yigalchamish.com   רחלי ויגאל
 

היי בנות,

 

מה שלומכן?!

אצלנו העניינים כרגיל (וטוב שכך). אנו נהנים מהבית מדי רגע ורגע. מאוד שמחים על כל התהליך שעברנו.

...

חשוב לי לציין את החוזקות שלכן: יצירתיות, גוף אחד למול הלקוח, נועם הליכות, קווים "נקיים", פרקטיקה בעיצוב

מאחלת לכן המון בהצלחה!

מוזמנות בהחלט לקפה (ואולי תהיה עוגה...)

להתראות,

 סיגל 
 

תמי ויעל שבוע טוב,

 

אני קבלן שיפוצים עבדתי אתכן במס' פרויקטים, במהלך עבודתי נחשפתי לעבודתכן המקצועית, לגישתכן החיובית והכי חשוב לתוצאות המדהימות שהתקבלו.

כאשר החלטתי לשפץ את ביתי בחרתי בכן משלל בעלי המקצוע איתן עבדתי במהלך השנים,כך נחשפתי לפן אחר בעבודתכן כלקוח.

הקפדתן לאורך כל הדרך לתאם בין רצונותיי לאלו של רעיתי תוך גמישות והתאמה לתוכניות שעיצבתן, דבר זה אינו ברור מאליו בקרב מעצבים אשר לעיתים שוכחים שזה בית הלקוח ולא פרויקט שלהן בלבד.

הנכן זמינות במהלך כל הפרויקט לכל תקלה דבר המאפשר משך עבודה רציף ללא עיכובים , לא היה פרט שלא נתתן את דעתכן והתוצאה אכן מדהימה!

בברכה,

רונן
 

כאשר בוחרים מעצב פנים צריך שתהיה, הרגשה טובה ויחסי אנוש מעולים וכמו כן ערוץ תקשורת פתוח. התכונות הללו נוכחות אצל שתיכן.

האפשרות לגשר בין חלומות שונים שלנו כבני זוג ובין התוכניות שלכן הפכו את החלום למציאות. ניחנתן במזג נעים, ראש פתוח ויכולת הקשבה ללקוח . כל זה הפך את חווית העיצוב והשיפוץ שלעיתים כרוכה בלחצים וקונפליקטים לא מעטים למסע נעים של צבע, אסתטיקה ובסופו - בית נעים לגור וחלום שהתממש.

תודה לכן,

רינת
 

יעל ותמי יקרות,

 

אז איך מסכמים תקופה של חודשיים וחצי , מלאת אבק, חול, רעש , קידוחים, שינויים , החלטות רבות וכו' וכו' ??????

מבחינתנו , זו הייתה חוויה אחרת ,שונה, בונה, מלמדת , מצמיחה , מחדשת ובעיקר חוויה טובה כי התוצאה מדברת בעד עצמה .

תחושתנו היא שנכנסו לבית חדש - ומה יותר טוב מזה - להיכנס לשנה חדשה עם תחושת התחדשות שכזו ?.

אין ספק שזה הרבה בזכותכן , כי הייתה לנו תחושה שיש על מי לסמוך , בשלווה, ברוגע , ביצירתיות , בזמינות מירבית ,באכפתיות, במקצועיות ובחברות (כן ...כן ...בהחלט הרגשנו גם את זה ....)

אז תודה לכן , תמי ויעל . (מדהים לראות כמה אתן משלימות זו את זו ויוצרות יחדיו את השלם ).

אתן איתנו בבית כל הזמן .... (ולא רק בגלל הסחלב המקסים ....)

תמשיכו להצליח , תעלו, תצמחו והכי חשוב תיהנו !!!!

ביי ביי,

משפחת חמיש
 


תמי ויעל תודה רבה!

אכן, על סף סיום וההרגשה נפלאה!

מאד נהניתי לעבוד מולכן ובמבחן התוצאה – כל מה שדמיינתי מומש ויותר מכן.

לא הייתה לי תמונה מגובשת של התוצאה כשהתחלנו ואף לא במהלך השיפוץ, וכמעט "להפתעתי" קיבלתי בדיוק את מה שכרגע ברור לי שרציתי מלכתחילה. כנראה שהשילוב הזה של החזון שלי (מבחינת האווירה והסגנון) והיכולת שלכן להבין אותו בין המילים והשורות הוא שהניב תוצאה כל כך מוצלחת.


אתן הייתן תמיד זמינות, מקשיבות ומייעצות ותודתי הרבה על כך. אני מרגישה שהתמזל מזלי שהיו לי שותפים כמוכן וכמן ג'מאל, נחי (עץ), דניאל (פ.א. כוכב) ומוטי (מטבח).

שיהיה המשך טוב,

עירית 

 

 
בא לי טק - אתרים 0545312567