חבילת התחדשות לחייל משוחרר

 

אחת התוצאות של המשבר הכלכלי הוא דחיית היציאה של אנשים צעירים לדרך עצמאית. צעירים רבים נוטים להתגורר בבית ההורים במהלך חלק משנות העשרים שלהם. כתוצאה מכך, אותם מוטיבים עיצובים שאפיינו את נעוריהם כבר לגמרי לא רלוונטיים היות ומדובר בתקופה זמנית אנו מציעות שינוי עיצובי מינורי שינעים את השהות בבית.

השדרוג יכול לבוא לידי ביטוי בצביעת קירות, בחירת טפטים, , גופי תאורה, שטיחונים, מסגרות, מראות ,וילונות, ואלמנטים דקורטיביים נוספים ועד להחלפת הריהוט כולו....  הכל בהתאם לתקציב שיוגדר מראש.

 

 

  החבילה שאנו מציעות כוללת את השלבים הבאים:

 

1.    בניית קונספט עצובי עם הצעיר/ה. בפגישה זו נבין את צרכיהם, חלומותיהם ומאווייהם. בהתאם לדברים שיעלו נחשוף אותם לתמונות בסגנונות שונים על מנת להתכנס לקונספט עיצובי שמדבר אליהם. בפגישה זו ניקח גם מדידות מדויקות של חלל החדר.

2.    העלאת חלל החדר על תוכנת מחשב והנפקת תוכנית עיצוב. בשלב זה נישלח חבילת תכניות עיצוב שתכלול תכנית במבט על, חזיתות של כל הקירות ותמונות של כל האלמנטים העיצובים שנבחרו. במידה והתוכנית תכלול פרטי נגרות ייחודים, שינויים בנקודות החשמל, או

3.    כל שינוי אחר אנו ננפיק גם את תוכנית העבודה האלו  בהתאם.

4.    יום סיור של עד שש שעות לבחירת חומרי גמר. ביום זה אנו נתכנן מסלול של חנויות בהן ניתן יהיה לרכוש את כל האלמנטים העיצובים שהועלו בתוכנית העיצוב.

5.    פגישה בבית  לסידור סופי של כל האלמנטים הדקורטיביים שנרכשו.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 
בא לי טק - אתרים 0545312567